Oferta

Imprezy okolicznościowe

Lawendowy Port oferuje organizację imprez okolicznościowych, urodzin, wieczorów panieńskich/kawalerskich, wesel, komunii, itp.
Do dyspozycji klientów mamy profesjonalnie przygotowaną salę na 30 osób bądź altanę z pięknym widokiem na 50 osób.
Na każdą okazję przygotowany mamy system nagłośnienia który pozwoli rozkręcić każdą imprezę, utwory można odtwarzać za pomocą bluetooth bądź pamięci USB.
Posiadamy również osiem dwuosobowych pokoi noclegowych, każdy wyposażony jest w dwa jednoosobowe łóżka, telewizor, indywidualną łazienkę z prysznicem.
Do dyspozycji klientów udostępniamy również dobrze wyposażoną kuchnię, saunę zewnętrzną, saunę wewnętrzną oraz jacuzzi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Rezerwację prosimy wykonywać minimum tydzień wcześniej.

Pobyt rekreacyjny

Lawendowy Port zlokalizowany jest w Słupi Nadbrzeżnej nad Wisłą. W najbliższym otoczeniu znajdują się tylko lasy, sady, pola lawendy oraz inna dzika przyroda. Jest to miejsce w którym można zapomnieć o codziennych zmartwieniach i nabrać dużo pozytywnej energii. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji i zajęć na świeżym powietrzu. Są to między innymi: Sauna, jacuzzi, grill/ognisko, altana z piecem do pizzy, pola lawendy, ścieżka widokowa.
Przygotowanych mamy osiem dwuosobowych pokoi, każdy wyposażony jest w dwa jednoosobowe łóżka, telewizor, indywidualną łazienkę z prysznicem.
Do dyspozycji klientów udostępniamy również dobrze wyposażoną kuchnię, lub za niewielką opłatą zapewniamy również śniadania oraz obiadokolację.

Zapraszamy!